Gerüstbau

Nabízíme pronájem a montáž lešení. Namontujeme Vám trubkové, rámové, prostorové a speciální lešení po celé ČR. Zajišťujeme také pronájem a montáž schodištových věží, dále i pronájem a montáž hliníkových pojízdných lešení. Pronajímáme, montujeme i stavební výtahy, vrátka a shozy na suť. Montáže lešení zajištujeme i se spoluprácí dalších obchodních patnerů. Díky ním Vám můžeme nabídnou komplexní a kvalitní služby.

Naše firma vznikla odštěpením z větší stavební firmy. Naši práci stavíme na douholeté zkušenosti z oboru stavitelství a průmyslu.

Naši pracovnící jsou pravideně profesionálně školeni. Zaměstnáváme pouze pracovníky s dlouholetou praxí v oboru. Jako je stavění lešení a speciální konstrukce či výškové práce.

Naším cílem je spokojený zákazník, který pouze zadá požadavky a náš technik přijede na stavbu, zaměří, navrhne nejlepší variantu lešení, případně jeho kombinaci. Následně vyhotoví cenovou nabídku a to vše v krátkém časovém termínu.

Díky našim skladovým kapacitám a případně spolupracujícím dodavatelům jsme schopní reagovat na požadavky zákazníka v krátkém čase i v hlavní sezoně.

 

Kontaktní informace

Montáže lešení s.r.o. 
Kubelíkova 1224/42
Praha, Žižkov
13000
Česká republika

IČ: 2522896

 

Tel.: +420 605 335 555
Mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.